سایبان کولر
نوامبر 20, 2017

سقف برقی

سقف برقی

 

سقف برقی ، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تمایل داشته باشید از فضای تراس در روزهای آفتابی استفاده کنید اما به خاطر تابش شدید نور خورشید احساس کنید که این امکان پذیر نیست.

با پیشرفت روزافزون صنعت،سقف برقی این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند تا در شرایط آب و هوایی مختلف بنا به میل خود زیر سایه سقف های برقی باشند یا نباشند.

به طور قطع می توان گفت متریال به کار رفته در این دسته از سایبان های برقی در برابر تابش شدید نور خورشید در تابستان و برف وباران حتی طوفان در فصل های سرد سال مقاوم است.

در سال های اخیرسقف های برقی جای خود را در طراحی استخرها،رستوران ها و فروشگاه و سوپرمارکت ها باز کرده و به خاطر هماهنگی با هرگونه شرایط آب و هوایی طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

یکی دیگر از دلایل استقبال مشتریان از سقف های برقی پتانسیل چاپ هرگونه تصویر اعم از لوگو و آرم بر روی آنها می باشد،چراکه هرکدام میتوانند نماینده نماد،شعار،معرفی کمپانی و درنهایت تبلیغی برای آن ها باشد.

 

با این مقدمه شایان ذکر است که انواع سقف برقی عبارت است از :

سقف متحرک،سقف برقی،سقف متحرک پارچه ای،سقف برقی پارچه ای،سقف پارچه ای متحرک برقی،سقف برقی استخر،سقف اتوماتیک،سقف متحرک پلی کربنات

خدمات عرشیا سایبان:

_ مشاوره تخصصی و رایگان

_ ارسال محصولات به شهرستان ها

_ نصب فوری انواع سایبان ها مانند سایبان برقی یا اتوماتیک

_ گارانتی و ضمانت یکساله محصولات

_ لازم به ذکر است به دلیل مولد بودن شرکت عرشیا سایبان در زمینه تولید انواع چادر و سایبان ها،واسطه های احتمالی حذف گردیده و محصولات به صورت مستقیم و در نتیجه با مناسب ترین تعرفه ها به بازار عرضه می شود.

تاریخچه سایبان :

سایبان برای اولین بار در تمدن مصر باستان به کار گرفته شد.از این سایبان ها که نامشان حصیرهای بافته بود برای مغازه ها و خانه های آن روزگار استفاده می کردند.